No šī pētījuma Jūs esat pabeidzis 0%
Uzmanību: JavaScript izpilde jūsu pārlūkprogrammā vai šajā tīmekļa vietnē ir atspējota. Iespējams, nevarēsit atbildēt uz visiem šīs aptaujas jautājumiem. Lūdzu, pārbaudiet pārlūkprogrammas parametrus.
Profesionālā izdegšanas sindroma saistība ar darba vides faktoriem Gaisa spēku vienībā

Labdien! Esmu Latvijas Nacionālās Aizsardzības akadēmijas profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas “Gaisa spēku militārā vadībā” 5. kursa kadete Krista Ķelpa. Sava bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par izdegšanas sindromu un darba vides riska faktoriem Gaisa spēku Sakaru un lidojumu nodrošinājuma eskadriļā.

Šo aptauju mērķis ir noskaidrot karavīru profesionālo izdegšanas līmeni, kas ir fiziska vai emocionāla izsīkuma stāvoklis, kas ietver arī samazinātu sasniegumu sajūtu un personiskās identitātes zaudēšanu. Kā arī izzināt darba vides riska faktorus, kas ir dažādi riski, kuri ietekmē darba drošību un ar kuriem karavīri saskaras ikdienā.

Visa informācija, ko Jūs sniegsiet, ir anonīma un tiks izmantota tikai apkopotā veidā. Katru anketas sadaļu aizpildiet atbilstoši instrukcijai!

There are 7 questions in this survey.
Šī aptauja ir anonīma.

Jūsu aptaujas atbilžu ieraksts nesatur nekādu Jūs identificējošu informāciju, ja vien šajā aptaujā Jums netika uzdots specifisks jautājums ar mērķi Jūs identificēt.

Ja izmantojāt identificējošu piekļuves kodu, lai piekļūtu šai aptaujai, lūdzu, ņemiet vērā, ka šis kods netiks saglabāts kopā ar jūsu atbildēm. Tas tiek pārvaldīts atsevišķā datu bāzē un tiks atjaunināts tikai, lai norādītu, vai aizpildījāt (vai nepabeidzāt) šo aptauju. Identifikācijas piekļuves kodus nevar saskaņot ar aptaujas atbildēm.