You have completed 0% of this survey
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

Profesionālā izdegšanas sindroma saistība ar darba vides faktoriem Gaisa spēku vienībā

Labdien! Esmu Latvijas Nacionālās Aizsardzības akadēmijas profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas “Gaisa spēku militārā vadībā” 5. kursa kadete Krista Ķelpa. Sava bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par izdegšanas sindromu un darba vides riska faktoriem Gaisa spēku Sakaru un lidojumu nodrošinājuma eskadriļā.

Šo aptauju mērķis ir noskaidrot karavīru profesionālo izdegšanas līmeni, kas ir fiziska vai emocionāla izsīkuma stāvoklis, kas ietver arī samazinātu sasniegumu sajūtu un personiskās identitātes zaudēšanu. Kā arī izzināt darba vides riska faktorus, kas ir dažādi riski, kuri ietekmē darba drošību un ar kuriem karavīri saskaras ikdienā.

Visa informācija, ko Jūs sniegsiet, ir anonīma un tiks izmantota tikai apkopotā veidā. Katru anketas sadaļu aizpildiet atbilstoši instrukcijai!

There are 7 questions in this survey.
Šī aptauja ir anonīma.

Jūsu aptaujas atbilžu ieraksts nesatur nekādu Jūs identificējošu informāciju, ja vien šajā aptaujā Jums netika uzdots specifisks jautājums ar mērķi Jūs identificēt.

If you used an identifying access code to access this survey, please rest assured that this code will not be stored together with your responses. It is managed in a separate database and will only be updated to indicate whether you did (or did not) complete this survey. There is no way of matching identification access codes with survey responses.